اجرای ۲۹۵ عنوان برنامه در سطح شهرستان نور در هفته بسیج

فرمانده سپاه ناحیه نور در نشست خبری از اجرای 295 عنوان برنامه در سطح شهرستان نور خبر داد

0

فرمانده سپاه ناحیه نوردر نشست خبری ضمن گرامیداشت هفته بسیج، از اجرای ۲۹۵ عنوان برنامه در سطح شهرستان نور خبر داد
وی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام برنامه‌ها افزود: امسال بسیاری از اجتماعات و جلسات پرشور هفته بسیج برگزار نخواهد شد یا با حداقل نفرات برگزار می‌شود ، همچنین برخی از برنامه ها همچون نهضت های روشنگری و برنامه های بصیرتی در فضای مجازی اجرا می گردد
سرهنگ سید نعمت اسدی گفت : هفته بسیج امسال تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و تغییراتی در اجرای برنامه‌های هفته بسیج امسال وجود دارد و ازآنجایی که پنجم آذر، سالروز تشکیل نهاد بسیج هرساله با  برگزاری همایش سراسری با حضور بسیجیان و آحاد مردم همراه بود ، امسال به دلیل ویروس کرونا ؛ افتتاح پروژه های محرومیت زدایی ، المان شهدا ، پایگاههای مقاومت در شهرستان نور در دستور کار قرار گرفته است.
این مسئول تصریح کرد : در پی کاهش ذخائر خون کشور ، پویش اهدای خون همزمان با شروع هفته بسیج با همت بسیجیان سرافراز با شعار اهدای خون سالم ، اهدای زندگی دوباره و با رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی آغاز و تا پایان هفته بسیج و شاید بعد از این هفته هم ادامه خواهد داشت.
وی همچنین از فعال  بودن کلیه گشت های محله محور رضویون در سطح تمامی پایگاههای مقاومت در طول هفته با هدف تامین امنیت مردم و همچنین اجرای ماموریت ۳۲۰  تیم گشت رضویون در سطح  روستاها ، پایگاه های محلات ، حوزه ها و پایگاههای شهری خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه نور خاطرنشان کرد : یکی از برنامه های شاخص و سراسری هفته بسیج امسال ، پخش دعای هفتم  صحیفه  سجادیه به توصیه رهبری در تمامی مناره ها و صبح ها نیز  قرائت دعای عهد در تمامی پایگاهها می باشد
سرهنگ اسدی در ادامه با اشاره به نهضت کمک مومنانه گفت: هشت مرحله کمک مومنانه در شهرستان نور انجام شد که  بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی ، اقلام بهداشتی و لوازم التحریر با همراهی و همیاری خیرین و مردم تقدیم خانواده های نیازمند شهرستان گردید.
وی خدمات بهداشتی و سلامت محور را از مهمترین برنامه‌های هفته بسیج امسال برشمرد و گفت : با توجه به  طرح سلامت محور، تمامی پایگاههای مقاومت ، باید یک پایگاه سلامت باشند  که از ۴ روز گذشته این روند آغاز شده است.
این مسئول همچنین به اجرای پویش موسوم به پویش سلیمانی ها تا  ۱۲ اسفند با هدف قطع زنجیره کرونا و شکست این ویروس منحوس خبر داد که فرماندهان پایگاهها ، فرمانده سلامت شده و با شناسایی و کمک به افراد نیازمند محله، کمک معیشتی به افراد آسیب دیده از کرونا، کمک ضدعفونی منازل بیماران کرونایی، خرید و تهیه مایحتاج زندگی و …‌ را انجام می دهند.
سرهنگ اسدی ازانجام و اجرای پویش ” #بسیج، #بسیج_پشتیبان ، #بسیج_توانمند و … به همت بسیجیان و آحاد مردم در شبکه های مجازی خبر داد
گفتنی ست در پایان این نشست خبری از خبرنگاران بسیجی نیز تقدیر به عمل آمد.

 

آپلود عکس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید