افتتاح دو طرح عمرانی و خدماتی شهرداری چمستان در دهه فجر

به گزارش حرف راست ؛ همزمان با ایام الله دهه فجر ،بازار هفتگی،پل عابر پیاده نعمت آباد و پروژه اصلاح طرح هندسی سه راهی کشپل بمنظور ساماندهی ترافیک نقاط حادثه خیز شهری، با حضور فرماندار شهرستان نور، شهردار،اعضای شورای شهر چمستان و دیگر مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

شهردار چمستان در این آیین گفت: پل نعمت‌آباد ورودی بازار هفتگی و پروژه پارک محلی و گردشگری بیش از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه در برداشته است که ۲۵۰ میلیون تومان هزینه پل ورودی و بیش از ۲۰۰ میلیون تومان نیز برای تسطیح متراژ بستر بازار هزینه شده است.

پروژه ورودی ضلع غربی شهر چمستان (سه راهی کشپل)از حادثه خیزترین نقاط شهرستان و شهر چمستان بوده و دغدغه تمام مسئولین شهرستان نور و شهر چمستان جهت رفع این معضل بوده است.

غلامرضا چمن آرا تصریح کرد: از یکسال گذشته برای اجرای این طرح،به تملک جنگل،زیرساخت،جدول،افزایش پل شمالی پرداخته و کل این فضا را بر اساس طرح هندسی و کار مهندسی و مدون شده جهت اخذ مصوبه به شورای ترافیک شهرستان بردیم و تاکنون نیز قسمت اعظم پروژه انجام شده است.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: اقداماتی نظیر گلکاری و ساماندهی فضای سبز به شکلی بسیار متفاوت و زیبا در دستور کار شهرداریست و به زودی به انجام خواهد رسید.

شهردار چمستان با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه گفت:این پروژه به مساحت ۷ هزار مترمربع و با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال ، یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه ها از زمان تاسیس شهرداری در شهر چمستان (از سال ۱۳۷۰ تاکنون) می باشد چرا که سبب کاهش تصادفات مرگبار خواهد شد.

چمن آرا اضافه کرد: حدود ۲۰۰۰ متر افزایش معبر جهت ساماندهی ورودی تنها پارک منطقه گردشگری بالادست لاویج داشتیم و از سوی دیگر کتابچه پارک ۲۱۸ هکتاری در شرف اتمام است و بزودی تحولات چشمگیری را شاهد هستیم و سند چشم انداز اقتصادی برای شهر ما محسوب خواهد شد.

این مسئول با تاکید بر اینکه این محور پیشانی شهرستان نور می باشد ، گفت : ان شاءالله خداوند به ما در مسیر خدمتگزاری به مردم و احقاق مطالبات شهروندی کمک کند تا لحظه ای از پای ننشینیم.

شهردار چمستان همچنین اظهار کرد:حق مردم ماست که پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب، آرامش را احساس کنند ؛ از همین رو ما خدمتگزاران باید نفع شخصی را از این فرصتها کنار گذاشته و به فکر خدمت به ولی نعمتان خود باشیم.

 

فرماندار شهرستان نور نیز در این آیین در سخنانی کوتاه گفت: ورودی پارک جنگلی کشپل به عنوان یکی از نقاط گردشگری شهرستان نور نیاز به زیباسازی دارد تا در ذهن گردشگر به عنوان مکانی منحصر به فرد و متفاوت ماندگار شود .
وی از شهرداری و شورای اسلامی شهر چمستان خواستار کاشت گل های ویژه متناسب با استانداردهای منابع طبیعی جهت ساماندهی فضای سبز ورودی پارک شد.

علی شادمان اظهار کرد: در انجام یک پروژه همه مدیران شهرستان پای کار باشند و جرات و جسارت در انجام کار وجود داشته باشد.

این مسئول تصریح کرد: نمی شود مسئول باشیم ولی در حل و فصل مسائل و مشکلات تعلل و سهل انگاری کنیم و در این راستا اگر اراده ای بخواهد خارج از قواعد قانونی، مخل امنیت مردم ،عملیات اجرایی و توسعه شهرستان شود ، کوتاه نمی آییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *