افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 23:51
خانه اخبار مازندران اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب در نور
اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب در نور
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 5 مهر 1402

همزمان با سراسر کشور اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب (جوانان نقش آفرین) با حضور مسئولان شهرستان نور در مصلی الغدیر نور برگزار شد

عکاس و خبرنگار: سیده سعیده حسینی

فرماندار شهرستان نور در اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب (جوانان نقش آفرین) در سخنانی اظهار کرد: نظام و انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب ابا عبدالله و واقعه عاشورا است و نسل های مختلف از پیر و جوان را برای دفاع از تفکر انقلاب و تمامیت ارضی ایران اسلامی به صحنه کشاند.
وی گفت: امروز باید با تاسی از شهدا ، تفکر دفاع مقدس در ذهن شما نسل سومی ها و چهارمی ها نهادینه شود چون شما دانش آموزان آینده سازان مملکت هستید و باید در مسیری حرکت کنید که شهدا طراحی کردند و از دفاع مقدس در حوزه های مختلف الگوبرداری نمایید.


بیژن پولادی افزود: جوانان ما امروز علیرغم همه هجمه ها ، دسیسه ها و تهاجمات فرهنگی با الگوبرداری از مسیر شهدا در حوزه های علمی، فناوری، دفاعی ، فرهنگی و تکنولوژی های روز دنیا حرف برای گفتن دارند و به قول فرمایش مقام معظم رهبری ، در حال نزدیک شدن به قله هستیم.
این مسئول در پایان خطاب به دانش آموزان گفت: برای زمینه سازی ظهور و انقلاب حضرت مهدی تحصیل، تهذیب و ورزش را در دستور کارخود قرار دهید

در پایان این همایش از نوجوانان موفق و نخبه شهرستان نور در حوزه های مختلف تجلیل به عمل آمد.

جدیدترین مطالب