افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 23:08
خانه اخبار مازندران از معلمان دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی نور تجلیل شد
از معلمان دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی نور تجلیل شد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1402

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم؛آیین تجلیل از معلمان دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی نور به همت مدیریت و انجمن اولیا و مربیان این دبیرستان با حضور رئیس اداره سمپاد استان مازندران، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نور، معاونین آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی اداره و دبیران دبیرستان به همراه خانواده ‌هایشان در تالار کاسپین نور برگزار شد

خبرنگار: سیده سعیده حسینی

مدیر دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی نور ضمن خوشامدگویی به معلمان و خانواده‌هایشان گفت: بسیار شاکر و خرسندم که خداوند دوستان و همکاران ارزشمندی همچون شما را رزق و روزی من در زندگی قرار داده است چرا که به عقیده شخصی بنده رزق خداوند فقط به خانه و پول و ماشین محدود نمی شود .
عباس نیازیان در ادامه تصریح کرد: از همسران ارجمند معلمان که با صبر و بردباری شما را در این مسیر سخت همراهی می کنند قدردانی میکنم و اگر این بردباری نبود شاید شما معلمان هم نمی توانستید در آموزش و پرورش دانش آموزان اینگونه سنگ تمام بگذارید.
وی همچنین اضافه کرد: از انجمن اولیا و مربیان مدرسه خانمها حلم سرشت(حمیدی) ، محسنی و هاشمی و آقایان حسینی و اسلامی قدردانی میکنم که جانانه پا به پای مدیریت و معلمان برای مدرسه و پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی این مرکز تلاش می کنند.
مدیریت دبیرستان استعدادهای درخشان همچنین در پایان از دکتر غلامپور رئیس جوان و پویای سمپاد استان مازندران به جهت پیگیری ها ، تلاشها و تحولات خوبی که در این سازمان صورت داده اند تقدیر کرد

محمدکاظم غلامپور با تبریک هفته معلم از نیازیان مدیریت و تیم خوب و یکدست دبیرستان استعدادهای درخشان شهرستان نور قدردانی و تعامل و همراهی این چنینی مدیر، معلمان ، انجمن اولیا و مربیان و دانش آموزان در قالب یک مجموعه آموزشی را تحسین کرد و گفت: ناگفته نماند که آقای نیازیان در حوزه المپیادهای ورزشی ، سرپرستی تیم مدارس استعدادهای درخشان را نیز به عهده داشتند که زحمات بسیار زیادی در این مسئولیت کشیدند.
رئیس سمپاد مازندران با نوید اتفاقات خوب در حوزه استعدادهای درخشان در سطح استان مازندران گفت : در آینده ای نزدیک با کمک دبیران پرتلاش ، موفقیت های پرباری برای دانش اموزان مازندرانی رقم خواهد خورد .
این مسئول در ادامه ، کسب المپیادهای علمی توسط مدارس را یکی از اهداف و برنامه های اصلی سمپاد عنوان کرد و افزود: با تلاش شما دبیران برجسته ، از دبیرستان نور نیز باید به جمع المپیادی های علمی استان مازندران افزوده گردد.
غلامپور خاطرنشان کرد: دانش آموز آملی با عضویت در تیم ملی ۶ نفره المپیاد ریاضی جمهوری اسلامی تیرماه به کشور ژاپن اعزام می‌شود و این موفقیت میسر نمی شد مگر با تلاش و زحمات معلمان پرتلاش مدرسه استعدادهای درخشان و خانواده دانش اموزان.

در پایان این آئین از دو معلم نمونه شهرستانی این دبیرستان در سال تحصیلی 1402-1401 آقایان غلامرضا علاء و حسین سالاریان و همچنین تمامی معلمان حاضر با اهدای لوح و هدیه ای تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
از دانش آموزان برتر این دبیرستان آقایان سید مهدی حسینی،امیرحسین علی پور و امیر محمد کاویانپور نیز با اعطای هدیه تقدیر شد.
اجرای موسیقی گروه کهنه دیار هم پایان بخش برنامه های این آئین بود .

جدیدترین مطالب