افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 12:16
خانه اخبار مازندران افتتاح فاز دوم پروژه آسفالت و طرح هادی روستای وازعلیا در ایام الله دهه فجر
افتتاح فاز دوم پروژه آسفالت و طرح هادی روستای وازعلیا در ایام الله دهه فجر
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 19 بهمن 1402

همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور فرماندار شهرستان نور، بخشدار چمستان و دیگر مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و بخش ؛ فاز دوم پروژه آسفالت و طرح هادی روستای وازعلیا به صورت پایلوت به افتتاح و بهره برداری رسید

خبرنگار و عکاس: سیده سعیده حسینی

رئیس بنیاد مسکن شهرستان نور در افتتاح پروژه روستای وازعلیا بخش چمستان کفت: فاز دوم پروژه اجرای طرح هادی و آسفالت این روستا به صورت مشارکتی بین بنیاد مسکن و شورا ، دهیاری و مردم به طول 500 متر با اعتباری بالغ 33 میلیارد ریال انجام شد.
وی اضافه کرد: در این پروژه عملیات احداث جوب، جدول ، کانیو نیز به اجرا در آمد.
کاظمی تصریح کرد: پروژه اجرای آسفالت و طرح هادی در 5 روستا به صورت همزمان انجام شد که در روستای واز علیا به صورت  پایلوت به افتتاح و بهره برداری رسید.
این مسئول در ادامه گفت: پروژه آسفالت و طرح هادی در روستای دیزین کلا به طول 800 متر ، روستای سادات محله به طول 300 متر ، روستای اسپی کلا به طول 500 متر و روستای عباسکلا به طول 500 متر با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و 600 میلیون ریال اجرا شد.
رئیس بنیاد مسکن در ادامه با تحسین و قدردانی از مشارکت بالای مردم بخش چمستان در اجرای طرح هادی گفت: در روستاهای بخش چمستان به اندازه چندین شهرستان غرب مازندران ، مشارکت و همکاری بالای مردم ، شوراها و دهیاران را در اجرای طرح هادی شاهد هستیم .

جدیدترین مطالب