چهارشنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۱ ساعت: 6:39
خانه اخبار مازندران افتتاح و بهره‌برداری از پروژه احداث ۲۵ غرفه بازار ماهی شهر رویان در هفته دولت
افتتاح و بهره‌برداری از پروژه احداث ۲۵ غرفه بازار ماهی شهر رویان در هفته دولت
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 28 آگوست 2022

شهردار رویان در آیین  افتتاح ۲۵ غرفه بازار ماهی به عنوان پروژه درآمد پایدار شهرداری اظهار کرد: این پروژه از هفته دولت سال گذشته آغاز شد و با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال در زیربنای ۱۰۰۰ مترمربع امروز به  بهره برداری رسید.
وی افزود: رستوران  ساحلی شهر رویان به عنوان  یکی دیگر از پروژه هایی بوده که پیش ازین به بهره برداری رسید و فضای خوب و منحصر به فردی برای شهروندان و مسافران  فراهم کرده ؛ در یک بنای ۲۵۰ متری با هزینه بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال احداث گردیده است.
جعفر حسین زاده در ادامه از احداث دیواره ساحلی یا پیاده راه سلامت سخن گفت که اجرای فاز اول آن در روز میلاد امام رضا(ع) آغاز و تا امروز ۵۰۰ متر از دیواره با هزینه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
این مسئول خاطرنشان کرد:پروژه مشارکتی سیم به کابل خیابان مسجدجامع و  شهید کریمی به  صورت مشارکتی توسط شهرداری رویان و شرکت توزیع برق غرب مازندران با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد  ریال طراحی شد که فاز اول آن در خیابان مسجدجامع به پایان  و در خیابان  شهدا هم تا ۹۰ درصد به اتمام رسیده است.
آسفالت ،زیرسازی، لکه گیری و  روکش خیابانها، معابر و کوچه ها سطح شهراز دیگر پروژه های شهرداری بوده که در ۴۰ هزار مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در حال انجام است؛ همچنین پیاده روسازی خیابان شهدا به طول ۷ هزار مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیارد  ریال اجرا گردید.
شهردار رویان در ادامه سخنانش کلنگ زنی پروژه آسفالت ، و زیرسازی معابر و کوچه های سطح شهر با هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیارد  ریال، اجرای فاز دوم احداث دیواره  ساحلی با اعتبار ۵۰ میلیارد  ریال و نیز پیاده روسازی خیابان مسجدجامع به  طول ۳ هزارمترمربع با هزینه بالغ بر ۲۰ میلیارد  ریال خبر داد.
حسین زاده از حمایت، همراهی و پیگیری های فرماندار شهرستان ، نماینده مردم در خانه ملت و اعضای شورای شهر رویان در اجرای پروژه های عمرانی و درامد پایدار شهرداری قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان نور نیز در سخنان کوتاهی پیش از افتتاح این  پروژه با  قدردانی از خدمتگزاران صدیقی که دل در گرو آبادانی و عمران کشور با هر لباس و منصب و جایگاهی نهادند گفت:شهرداری و شورای شهر رویان در سایه وحدت و همدلی منشا خدمات موثر و خوبی برای شهروندان در جهت ارتقای مبلمان شهری، سیمای شهری و رفاه مردم بوده اند
وی اضافه کرد:امیدواریم با افتتاح این مرکز به عنوان  یک مکان استاندارد برای صنف ماهی فروشان ، معضلات گذشته آنان مرتفع گردد.

 

جدیدترین مطالب