افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 21:16
خانه اخبار مازندران افتتاح و کلنگ زنی 152 پروژه در دهه فجر در شهرستان نور
افتتاح و کلنگ زنی 152 پروژه در دهه فجر در شهرستان نور
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1402

فرماندار نور گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر 152 پروژه عمرانی، رفاهی، خدماتی و غیره در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

عکاس و خبرنگار: سیده سعیده حسینی

فرماندار شهرستان نور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با تبریک آغاز ایام الله دهه فجر از افتتاح 134 پروژه وکلنگ زنی 18 پروژه در حوزه های مختلف عمرانی ، رفاهی و خدماتی خبر داد
وی افزود: 357 میلیارد و 708 میلیون تومان هزینه پروژه های افتتاحی و 551 میلیارد و 700 میلیون تومان نیز هزینه پروژه های کلنگ زنی در شهرستان نور است .
پولادی در ادامه با اشاره به اجرای پروژه های موثرو خوب شهرداری های پنجگانه شهرستان گفت: متاسفانه گردشگری در شهرستان نور مغفول مانده است ؛ و علیرغم اینکه بیش از 300 آب بندان طبیعی در شهرستان وجود دارد اما هنوز نتوانستیم آنها را ساماندهی و در حوزه گردشگری از آنها بهره مند شویم.
این مسئول با تاکید بر جذب سرمایه گذار و استفاده حداکثری از ظرفیتهای غنی شهرستان تصریح کرد: یکی از محورهای اصلی دولت سیزدهم ، تقویت اقتصاد دریاست و در حوزه توریستی و تفریحی نیز کوروزهای دریایی می توانند اثرگذاری خوبی در جذب گردشگر داشته باشند.
فرماندار نور همچنین با اشاره به مسکوت ماندن چندین ساله پایانه صادراتی شهرستان نور گفت: سعی مان بر این است تا آغاز به کار این پایانه اجرایی شود و محصولات کشاورزی ، دامی و دیگر موارد از همین نقطه صادر گردد.

جدیدترین مطالب