چهارشنبه, ۱۵ تیر , ۱۴۰۱ ساعت: 20:40
خانه اخبار مازندران امکانات قلیل شهرستان نور پاسخگوی حضور میلیونی مسافران در شهرستان نیست
امکانات قلیل شهرستان نور پاسخگوی حضور میلیونی مسافران در شهرستان نیست
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 12 مارس 2022

فرماندار نور گفت:شهرستان نور که در ایام تعطیلات سال شاهد حضور میلیونی مسافران است با ارائه خدمات ملی ، از امکانات شهرستانی و قلیلی برخوردار است و نیاز به تقویت سیستم و امکانات زیرساختی برای ارائه خدمات مطلوب دارد.

فرماندار شهرستان نور در جلسه شورای اداری شهرستان نور که با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد ؛ اظهار کرد:شهرستان نور با دارا بودن ساحل، دریا، جلگه ، جنگل، میانبند و کوهستان شهرستانی خاص با ویژگی های متمایز اقلیمی و جغرافیایی ست که کمتر شهرستانی در استان از این مواهب طبیعی جاذب جمعیتی برخوردار است.
وی اضافه کرد:ادبیات تعریفی مان باید تغییر پیدا کند چرا که دیگر در شهرستان نور صرفا شاهد گردشگر روزمره و موقت نیستیم بلکه بسیاری از افراد غیربومی که دارای ملک و خانه در روستاها هستند با ایجاد ظرفیت قانونی ، به عنوان عضو شورای روستایی که خانه دوم آنهاست به فعالیت می پردازند.
احمد توکلی تصرح کرد:شهرستان نور که در ایام تعطیلات سال شاهد حضور میلیونی مسافران است با ارائه خدمات ملی ، از امکانات شهرستانی و قلیلی برخوردار است و نیاز به تقویت سیستم و امکانات زیرساختی برای ارائه خدمات مطلوب دارد.
این مسئول، دولت آقای رئیسی را دولتی تحول خواه و عدالت محور برشمرد که  عزم جدی بر توسعه در قالب رفع محرومیت از نقاط محروم کشور دارد و با تحول و کارامدی که مردم از دولت  ایشان دیده اند  انتظار دارند که در سالهای فعالیت این دولت روند شتابان توسعه را شاهد باشیم.
فرماندار نور خاطرنشان کرد : شهرستان نور دومین شهرستان پهناور استان مازندران است و در حوزه اداری باید درجه فرمانداری، انتظامی و ادارات افزایش پیدا کند .
وی پست برق چمستان و بلده ، ورزشگاه رستمرود، بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی نور، مرکز جامع سلامت رویان، چمستان و لاویج ، بهبود آبرسانی به  به شهرستان را نیازمند نگاه ویژه هیئت دولت عنوان کرد.

جدیدترین مطالب