افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 17:45
خانه اخبار مازندران برق‌رسانی به پروژه اکوپارک جنگلی ایزدشهر ، گامی مهم برای پیشبرد اهداف پروژه
برق‌رسانی به پروژه اکوپارک جنگلی ایزدشهر ، گامی مهم برای پیشبرد اهداف پروژه
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1401

دکتر تنها برق رسانی به پروژه اکوپارک جنگلی ایزدشهر را سبب تسریع در پیشبرد اهداف پروژه برشمرد

پروژه اکو پارک جنگلی ایزدشهر در بهمن سال 99 در فاز گردشگری شروع به اقدامات و بررسی های مطالعاتی و عمرانی نمود اما از آنجایی که کشور با شیوع ویروس کرونا مواجه شد ، طی تقریبا دو سال کارها فقط به برخی پیگیری های اداری ، انتظام و حفاظت از جنگل محدود گردید .

مدیر مجموعه اکوپارک جنگلی ایزدشهر اضافه کرد : برق رسانی به پروژه یکی از اقدامات مهمی بود که با مساعدت ها و پیگیری های شادمان فرماندار وقت ، تونی شهردار و اعضای شورای شهر وقت و همچنین مسلم پور شهردار و اعضای شورای فعلی شهر ایزدشهر انجام شد و در نهایت در شهریورماه سال 1401 برق 250 کیلووات تحویل پروژه داده شد.
دکتر تنها گفت: برق رسانی به پروژه سبب تسریع در پیشبرد اهداف پروژه همچون انجام برخی اقدامات از جمله برق رسانی به سایت شامل ساختمان مدیریت و اداری ، کابل کشی بخشی از جاده شوسه در امتداد مسیر پشت سد گردید .
مدیر مجموعه اکوپارک جنگلی ایزدشهر در ادامه از شروع عملیات جاده سازی به طول 2 و نیم کیلومتر در دل جنگل و جانمایی پروژه شامل هتلینگ و اقامت، رستورانها، فضای ورزشی با در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی و نظارت منابع طبیعی با مساعدت ها و راهنمایی هایی تخصصی آقای رنجبر ناظر اداره منابع طبیعی شهرستان بدون قطع حتی یک درخت خبر داد.

وی با قدردانی از فرماندار شهرستان نور، شهردار و شورای شهر سابق و فعلی ایزدشهر به جهت تامین برق پروژه خواستار مساعدت در زمینه زیرساختهای دیگر همچون آب و گاز نیز شد و گفت: با توجه به استقرار حداقل سه رستوران در مجموعه ، تامین گاز بسیار حیاتی است در غیر اینصورت بالاجبار باید اقدام به تهیه مخزن های ال پی جی سنگین نماییم.
دکتر تنها در ادامه با قدردانی از همراهی های دلسوزانه دادستان شهرستان نور گفت: بعد از تعطیلات عید نوروز با کمک آقای اکبرپور دادستان شهرستان باید شرایطی فراهم و امکاناتی مهیا گردد تا افراد مظنون یا متهم به قاچاق به مراجع قضایی معرفی شوند و فقط به کشفیات و دپو محدود نشود چرا که بازدارنده نیست و این چرخه معیوب باید رفع نقص گردد.

جدیدترین مطالب