چهارشنبه, ۱۵ تیر , ۱۴۰۱ ساعت: 8:30
خانه اخبار مازندران تصویب ۳۲۰ میلیارد تومان برای ادامه پروژه محور نور چمستان آمل از محل اعتبارات سفر ریاست جمهور به مازندران
تصویب ۳۲۰ میلیارد تومان برای ادامه پروژه محور نور چمستان آمل از محل اعتبارات سفر ریاست جمهور به مازندران
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 29 مارس 2022

در راستای کاهش ترافیک محورهای مواصلاتی شهرستان ، با پیگیری های فرماندار شهرستان نور مبلغ ۳۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس محترم جمهور به استان مازندران برای ادامه پروژه محور نور چمستان آمل مصوب شد.

توکلی با اشاره به جلسه ای که به همین منظور در استانداری مازندران برگزار شد اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده مبلغ ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار جهت کاهش مشکلات ترافیکی شهرستان برای ادامه و تکمیل پروژه محور نور چمستان آمل تصویب شده است.

فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه این مصوبه برای کاهش مشکلات ترافیکی و ادامه پروژه مذکور و اجرای عملیات احداث پل های ایزخورده، کشپل،عبدالده، آلشرود و رزک اخذ شده است گفت: با پیگیری های بعمل آمده قرارداد اجرای پل عبدالده از سوی اداره کل راه و شهرسازی با پیمانکار مربوطه منعقد گردید و در جلسه استان هم تاکید شد تا پیمانکار با تسریع در تجهیز کارگاه،  بعد از ایام تعطیلات که ترافیک محور عادی می گردد، عملیات احداث پل عبدالده را آغاز نماید‌ و برنامه ریزی لازم را برای بهره برداری از آن تا پایان سال انجام دهد.

توکلی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتبار مصوب ، بازنگری و به روز رسانی برآوردهای اجرای عملیات مابقی پل ها در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی،قرار گرفته و تمام تلاشمان این است تا بتوانیم با تخصیص اعتبارات لازم، پروژه های به زمین مانده در سال‌های طولانی قبل را به اتمام برسانیم.

این مسئول تصریح کرد: برای ساماندهی ترافیک شهرهای ایزدشهر، نور و رویان هم به شهرداران دستور داده شد تا مطالعات طرح ترافیکی شهر را ظرف مدت ۴۵ روز تهیه نمایند تا ضمن بررسی در شورای ترافیک شهرستان ، پس از تصویب ، عملیات اجرایی را پیگیری تا مشکلات ترافیکی که در این ایام با کارشناسی راهور تعیین شد حل شود.

وی گفت: به هم شهرستانی های عزیز این اطمینان خاطر را خواهیم داد تا موضوعاتی که در طی سالهای سال پیگیری مجدانه نشد را بطور جدی پیگیری کنیم.

فرماندار نور اشاره کرد: پروژه  توسعه راه های شهرستان با قوت و جدیت در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم این دغدغه بحق مردم منطقه را به نتیجه برسانیم.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم عزیز میخواهیم تا با صبوری و رفتار ترافیکی صحیح و تسلط کافی بر اعصاب خود، الگویی مناسب برای مسافران نوروزی باشند تا با کمک هم شاهد روزهایی خوب در شهرستان زیبای نور باشیم.

جدیدترین مطالب