سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ ساعت: 23:21
خانه اخبار مازندران توزیع اقلام ورزشی مدارس در شهرستان نور
توزیع اقلام ورزشی مدارس در شهرستان نور
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 22 دی 1401

در آئینی اقلام و تجهیزات ورزشی مدارس و البسه معلمان تربیت بدنی با اولویت مدارس کم برخوردار سطح شهرستان با حضور نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نور و مدیران مدارس در دبیرستان فرزانگان نور، توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نور در این آئین با تبریک ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) گفت: اقلام و تجهیزات ورزشی به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال برای ۵۰ مدرسه کم برخوردار در حاشیه شهرستان تهیه شد که امروز با حضور مدیران مدارس توزیع خواهد شد.
وی افزود: همچنین با هزینه ای بالغ بر ۳۶۰ میلیون ریال ، البسه معلمان تربیت بدنی تهیه و در اختیارشان قرار گرفت.
حسن ولی‌پور تصریح کرد : در ایام الله دهه  فجر دو پروژه شامل سالن ورزشی درون مدرسه‌ای و زمین چمن والیبال افتتاح خواهد شد.


این مسئول در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وجود ۴ سالن ورزشی درون مدرسه‌ای در شهر نور گفت: برای سالن ورزشی درون مدرسه ای شهرهای ایزدشهر و رویان تاکنون فکر و اقدامی صورت نگرفته و دغدغه همیشگی من در تمام این سالها بوده است.
وی ادامه داد: با توجه به  در اختیار داشتن زمین ، درخواستی به وزیر آموزش و پرورش در سفر اخیر استاندار مازندران به شهرستان نور دادیم که به معاونت برای پیگیری ارجاع داده شد و در ادامه تا حصول نتیجه خواستار پیگیری شما به عنوان نماینده مردم در خانه ملت جهت ایجاد فرصت برای دو شهر رویان و ایزدشهر هستیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: در عصری که دختران زنده به گور می شدند ، قران نشان کوثر را  به حضرت  زهرا داد و هر کس به اندازه دانش و خلوص خود می تواند این بانوی بزرگ را درک کند.
سعید فرزانه خاطرنشان کرد:فضای مجلس به گونه ای است که هر زمان برنامه یا  طرحی برای رفاه شاغلین و یا بازنشستگان ارائه شود، مجلس برای برداشتن گامهای مثبت همراه است.

 که
وی افزود: وقایع اخیر تلنگری به ما مسئولین بود تا بدانیم در لایه های مختلف جامعه چه انتظاراتی وجود دارد
این مسئول گفت: این اتفاقات چندماه گذشته برخی جوانان را دچار شبهه کرده است ولی متاسفانه یا ما نمی توانیم به جوانان مان به خوبی مفاهیم را انتقال دهیم یا  رسانه های بیگانه در تبلیغات سو آنقدر قوی  و فعال عمل می کنند که توانسته اند در ذهن و رویکرد جوان ما تاثیرگذارتر باشند.

 

خبرنگار : سیده سعیده حسینی

جدیدترین مطالب