افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 20:29
خانه اخبار مازندران توزیع 1000 بسته کمک مومنانه موقوفات در بلده
توزیع 1000 بسته کمک مومنانه موقوفات در بلده
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 3 آبان 1399

کامران نعیمی اظهار کرد: وقف سنت حسنه و ماندگاری است که باید بیشتر ترویج شود و این امر، موضوعی است که خداوند متعال نیز در قرآن کریم به آن سفارش کرده است.
وی در ادامه به برنامه‌های دهه وقف بخش بلده اشاره کرد و افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا، تهیه و توزیع بسته‌های مواد غذایی در قالب طرح احسان ماندگار، غبارروبی امامزاده محمدبن‌بکربن‌علی(ع) روستای کلا، زنگ وقف به صورت مجازی در شبکه شاد، نشست تخصصی وقف برگزاری مسابقه تیراندازی(جام وقف) دیدار با مسؤولین بخش، غبارروبی گلزار شهدا شهر بلده، دیدار با متولیان و واقفین خیراندیش، نشست با هیات امنا و خادمین سطح بخش از برنامه‌های اوقاف در دهه وقف است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بلده خاطرنشان کرد: در دهه وقف ۳۰۰ بسته مواد غذایی در مرحله سوم کمک مومنانه و در مجموع امسال یک هزار بسته غذایی از محل موقوفات میان نیازمندان توزیع گردید.
نعیمی با بیان اینکه امسال ۲۰۰ مترمربع زمین به ارزش ۳ میلیارد ریال در بلده جهت احداث دفتر و انبار حسینیه وقف شد، بیان کرد: در دهه وقف نیز زمینی به متراژ ۴۰۰ مترمربع در روستای کلا بری احداث قبرستان به ارزش ۶ میلیارد ریال وقف گردید.

جدیدترین مطالب