افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 5:36
خانه اخبار مازندران برگزاری جشن میلاد حضرت علی اکبر و روزجوان در پارک ساحلی صدف رویان
برگزاری جشن میلاد حضرت علی اکبر و روزجوان در پارک ساحلی صدف رویان
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1401

خبرنگار: سیده سعیده حسینی

فرماندار شهرستان نور در ویژه برنامه میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اظهار کرد: بزرگترین سرمایه هر جامعه بشری مردم آن کشورهستند چرا که اگر کوهی از معادن و طلا و موهبتها را در اختیار داشته باشیم ولی نشود از آن استفاده کرد و آن را  به  بهره وری رساند ، آن جامعه کاری از پیش نمی برد..
وی جوانان را سرمایه گرانبهای جمعیت یک کشور برشمرد و افزود: باید نسلی را تربیت کنیم که میراثدار خوبی برای پاسداری از کیان مملکت ، فرهنگ ، تاریخ و هنر کشور بوده و کارایی و دانایی لازم را برای ایفای نقش یک مدیر در آینده یا پدر و مادر را دارا باشد و مردم را به سعادت و جامعه را به توسعه برساند.
احمد توکلی تصریح کرد:سرمایه گذاری و ایجاد ثروت ابزار پیشرفت یک جامعه است و اصلی ترین وظیفه یک مدیر باید این دیدگاه و به منصه ظهور رساندن آن باشد
وی با تحسین نگاه و دیدگاه استاندار مازندران مبنی بر ایجاد اشتغال و توسعه سرمایه گذاری در استان گفت: هر مدیر در هر جایگاه مدیریتی باید بستر را جهت ایجاد ثروت و اشتغال و جذب سرمایه گذار فراهم کند تا  جوانان را به امید، تشکیل خانواده و زادآوری سوق دهد.

شهردار رویان در مصاحبه ای کوتاه گفت : پارک ساحلی صدف رویان  ، ظرفیت فرهنگی و فضای مناسبی برای برگزاری برنامه های فاخر است و امروز نیز میزبان مسئولان ، مردم و جوانان در ویژه برنامه  ولادت حضرت علی اکبر(ع) می باشد.
وی اضافه کرد: تقدیر از نخبگان و جوانان موفق شهرستان نور ، حرکتی شایسته بوده که می تواند مشوق و محرک و الگوی خوبی برای دیگر جوانان  باشد.
جعفر حسین زاده از برگزاری ایستگاه صلواتی در نیمه شعبان میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) ، مراسم استقبال از نوروز و اجرای برنامه هایی در شب تحویل سال نو و اجرای برنامه های فرهنگی با رویکرد بومی و سنتی در ایام نوروز خبر داد.

 

گفتنی ست این برنامه که به صورت زنده از سیمای شبکه طبرستان پخش گردید به همت فرمانداری شهرستان نور و همکاری شهرداری های رویان، ایزدشهر، چمستان و بلده ، سپاه ناحیه نور، اداره ورزش و جوانان، خانه جوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
مولودی خوانی توسط حاج مهدی مختاری،اجرای موسیقی زنده توسط سعید عباس نژاد ، اجرای ورزش زورخانه ای و باستانی و تجلیل از جوانان برتر شهرستان در حوزه های مختلف از دیگر برنامه های اجراشده در این مراسم بود.

 

جدیدترین مطالب