افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 0:21
خانه اخبار مازندران جلسه شورای اداری شهرستان نور برگزار شد/مردم از برخورد پرسنل دستگاهها بخصوص شهرداریها گله‌مندند
جلسه شورای اداری شهرستان نور برگزار شد/مردم از برخورد پرسنل دستگاهها بخصوص شهرداریها گله‌مندند
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 22 آبان 1402

فرماندار نور در جلسه شورای اداری شهرستان از گله مندی مردم از برخورد پرسنل دستگاهها بخصوص شهرداریها انتقاد و ابراز نارضایتی کرد

خبرنگار و عکاس: سیده سعیده حسینی

فرماندار نور در جلسه شورای اداری شهرستان نور با تاکید بر الزام حضور همه مدیران در این جلسه گفت : طبق گزارشهای رسیده ، مردم از برخی ادارات بخصوص شهرداری ها ناراضی و گله‌مند هستند .
وی اضافه کرد : شهرداران و مدیران دستگاهها بر رفتار زیرمجموعه و پرسنل خود دقت نظر بیشتری داشته باشند تا با برخورد نامناسب خود مردم را به این حد از نارضایتی نرسانند.
پولادی با اشاره به سیل اخیر تصریح کرد: وقوع سیل بالغ بر 400 میلیارد تومان خسارت به منطقه بخصوص بخش چمستان وارد کرد اما همکاری و پای کار بودن بخشداران، شهرداران، مدیران دستگاههای مرتبط و امدادرسان با حضور به موقع و میدانی خود توانستند خدمات موقتی را جهت خروج از بحران به ثمر برسانند.
وی گفت: قطعی شبکه اصلی لوله گاز ، قطعی برق و همچنین راه دسترسی از جمله آسیب های واردشده بود که به  طور موقت وصل شد تا اقدامات اساسی بزودی صورت گیرد.


این مسئول خاطرنشان کرد: این وقایع به ما گوشزد می کند که شهرستان را آماده برای مقابله با بحران کنیم؛ اما شهرستان نور با وسعت و گستردگی جغرافیایی بالا به عنوان دومین شهرستان استان، امکانات مناسب و کافی ندارد و در این زمینه اقدامات موثری در حال انجام است.
فرماندار نور همچنین با اشاره به عملیات گازرسانی بخش بلده و میانبند توسط 9 پیمانکار گفت: کار به سرعت در حال انجام است و ان شاءالله تا اواسط تابستان سال آینده این منطقه برخوردار از نعمت گاز  خواهد شد؛ همچنین سایت پست 6320 برق بلده اوایل بهار سال آینده بهره برداری می شود تا مشکل برق منطقه میانبند و بلده به طور کامل رفع گردد؛ اجرای فیبر نوری نیز در هر سه بخش شهرستان در حال انجام است.
این مسئول در بخش دیگری از سخنانش با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان گفت: سوگیری له یا علیه هر کاندیدا توسط مدیران و ادارات قابل پذیرش نیست و قطعا در صورت مشاهده و گزارش برخورد خواهد شد .
وی افزود: وظیفه و تکلیف ما سلامت برگزاری انتخابات است و تمرکز ما باید فقط بر حضور حداکثری مردم در این انتخابات باشد؛ همچنین به استناد ماده 13 قانون انتخابات ، ادارات و نهادها در زمان انتخابات باید امکانات خود را در اختیار فرمانداری ها قرار دهند.

فرمانده سپاه ناحیه نور با توجه به در پیش بودن هفته بسیج گفت: هفته بسیج از 29 آبان آغاز و با برگزاری 622 برنامه اجرا می گردد.
سرهنگ فلاح برگزاری یادواره شهدا ، مسابقات ورزشی ، میزخدمت ، نمایشگاه‌های متعدد با موضوعات مختلف ، اردوهای جهادی و فرهنگی ، دیدار با خانواده شهدا و عطرافشانی گلزار شهدا را از جمله برنامه های این هفته برشمرد.


این مسئول در ادامه از رونمایی 25 گلزار شهدا ، توزیع 1000 بسته معیشتی ، افتتاح خانه محروم ، برگزاری جشنواره عفاف و حجاب ، تجلیل از مخترعین و نخبگان و تجلیل از بانوان رویدادساز و همچنین مادران بسیجی دارای سه فرزند و بیشتر خبر داد و افزود: همزمان با سراسر کشور اجتماع بزرگ دختران حاج قاسم نیز در شهرستان نور برگزار خواهد شد .

امام جمعه شهرستان نور در سخنانی کوتاه ضمن تاکید بر تلاش و کوشش فردی و اجتماعی گفت : با تلاش ، کوشش ،عفت و پاکدامنی و استقامت در مسیر می توان در راه ، مسیر و تفکر حضرت علی بود و مدیران باید این نکته را در وظایف اجتماعی خود مدنظر قرار دهند.

 

جدیدترین مطالب