خانه اخبار مازندران چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و معرفی پتانسیلهای خدادادی گردشگری ایزدشهر/ایزدشهر تنها در دریا و ساحل خلاصه نمی شود
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و معرفی پتانسیلهای خدادادی گردشگری ایزدشهر/ایزدشهر تنها در دریا و ساحل خلاصه نمی شود
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 6 مارس 2021

شهردار ایزدشهر با حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در مصاحبه با خبرنگار حرف راست اظهار کرد: با وجود ویروس کرونا و از سویی دیگر با توجه به نزدیک بودن ایام نوروز ، علیرغم محدود بودن تبلیغات و جلوگیری از بازدید عمومی و مردمی باز هم شاهد شور خاصی در فضای نمایشگاه و  استقبال خوب غرفه داران از سراسر کشور هستیم و نسبت به سالهای گذشته ، در روز اول نمایشگاه ، حضور پررنگی را می بینیم .
وی افزود:هدف ما از شرکت در این نمایشگاه ، اعلام و اعلان اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری شهر ایزدشهر می باشد.
اسحق تونی گفت: ایزدشهر، مقصد گردشگری بسیاری از گردشگران است اما مقاصد گردشگری در شمال کشور برای مسافران و گردشگران شاید تنها خلاصه در دریا و ساحل شود اما حضور ما در نمایشگاه گردشگری در سالهای اخیر با هدف معرفی ظرفیتها و پتانسیلهای خدادادی گردشگری است تا مردم بدانند ایزدشهر علاوه بر دریا دارای جنگلهای هیرکانی منحصربه فرد چندین هزارساله ، دریاچه های طبیعی در ضلع جنوبی شهر ، شالیزارها و .. می باشد که گردشگر می تواند در هر ۴ فصل از آن بهره مند گردد.
این مسئول خاطرنشان کرد: با همکاری و همفکری با اعضای شورای شهر و مشاوران خوب با هدف بهره مندی از این ظرفیتهای خدادادی، تصمیم گرفتیم طرح های گردشگری شاخص شهر را از قوه به فعل برسانیم .
وی با اشاره به شروع به کار پروژه بزرگترین پارک جنگلی گردشگری خاورمیانه در ایزدشهر و افتتاح فاز نخست آن، ابراز امیدواری کرد تا کلنگ احداث اسکله و مارینو و اجرایی نمودن این پروژه بزرگ نیز تا یکی دوماه آینده به زمین زده شود.
تونی تصریح کرد : در نمایشگاه گردشگری سال ۹۷ ، ایده پروژه بزرگترین پارک جنگلی گردشگری در ایزدشهر مطرح و مورد استقبال بسیار زیادی از افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی گردید و همین تبلیغات انجام شده ، دلگرمی و انگیزه خوبی برای سرمایه گذار پروژه بوده است.
وی درخصوص اهمیت حضور در روز اول نمایشگاه گفت : همیشه در روز افتتاحیه نمایشگاه شاهد حضور مسئولین و مدیران ارشد کشور و استان هستیم که می توان با معرفی پروژه ها به مسئولین ارشد ، کمک شایانی به پیشبرد اقدامات و برخورداری از حمایت مدیران داشته باشیم و از آنجایی که ایزدشهر منطقه نمونه گردشگری محسوب می شود ، تاکنون در روند انجام و اجرای پروژه پارک جنگلی، به عنوان پروژه ای شاخص و ملی از حمایت خوب مسئولان برخوردار بوده ایم.

 

 

جدیدترین مطالب