افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 15:31
خانه اخبار مازندران سیزدهمین شهید مدافع سلامت مازندران آسمانی شد
سیزدهمین شهید مدافع سلامت مازندران آسمانی شد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 30 مرداد 1399

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر عبدالرضا رودباری پزشک جراح بیمارستان امام حسین (ع) نکا بر اثر ضایعات ریوی ناشی از بیماری کرونا دعوت حق را لبیک گفت.

دکتر رودباری در روزهای اخیر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود.

نماینده وزیر بهداشت در استان‌های شمالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در پیام‌های جداگانه ای شهادت این سرباز عرصه سلامت را تسلیت گفتند.

در پیام محمد مهدی ناصحی به مناسبت شهادت این پزشک مدافع حرم آمده است: جامعه پزشکی استان بار دیگر یکی از اعضای تلاشگر و فداکار خودرا در خط مقدم مبارزه با ویروس کووید 19 از دست داد.

عروج همکار گرانقدر جناب دکتر عبدالرضا رودباری متخصص جراحی عمومی بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان نکا که در جبهه دفاع از سلامت مردم  شریف استان تا آخرین نفس ایستاد، برای همگان سخت و جانکاه است اما یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه روزی او درکنار سایر مدافعان سلامت همواره در یادها باقی خواهد ماند.

اینجانب با ابراز همدردی با خانواده محترم ایشان،  فقدان اندوهبار این همکار ارزشمند را به بازماندگان، جامعه بزرگ پزشکی کشور و مردم شریف استان تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات، رحمت واسعه و رضوان الهی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سید عباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت دکتر رودباری گفت: خبر عروج آسمانی جناب آقای دکتر عبدالرضا رودباری متخصص جراحی عمومی بیمارستان امام حسین (ع) نکا، موجب تألم و تأثر فراوان شد.

یقینا نام و یاد این شهید مدافع سلامت همواره در خاطر قدردان مردم شهرستان نکا، مازندران و خدمتگزاران عرصه سلامت ماندگار خواهد بود.

جدیدترین مطالب