افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 16:09
خانه اخبار مازندران عملیات اجرایی گازرسانی به شهر و بخش بلده کلنگ‌زنی شد
عملیات اجرایی گازرسانی به شهر و بخش بلده کلنگ‌زنی شد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 23 شهریور 1402

کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهر و بخش بلده با حضور استاندار مازندران به زمین زده شد

خبرنگار: سیده سعیده حسینی

استاندار مازندران در سفر یک روزه به بخش بلده با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی و مسئولان شهرستان نور در این آئین گفت: 44 سال از عمر انقلاب اسلامی میگذرد و در بیش از 95 درصد از روستاهای استان مازندران گازرسانی انجام شد اما در منطقه محروم و کم برخوردار بلده علیرغم سرمای طاقت فرسای زمستان این عملیات انجام و اجرایی نشد.
وی افزود: با پیگیری های مسئولین شهرستان و بخش ، امروز به واسطه توجه و تاکیدات دولت مردمی سیزدهم و آیت الله رئیسی رئیس جمهوری کشور مبنی بر توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار ، عملیات خط تغذیه و توزیع شهر بلده تا روستای اوز و روستای اوز تا نسن اجرایی گردید که در پی آن 23 روستای بخش بلده و 7 هزار واحد مسکونی با اعتبار 250 میلیارد تومان از نعمت گاز برخوردار می شوند؛ همچنین عملیات گازرسانی روستا‌های مسیر شهر بلده به جاده هراز و رینگ کردن خطوط تغذیه برای پایداری گاز به طول بیش از ۵۰ کیلومتر با اعتبار ۳۵۰ میلیارد تومان نیز اجرایی گردید.
حسینی پور تصریح کرد: تا یک سال و نیم دیگر طرح گازرسانی به روستاهای بخش بلده افتتاح و تا هفته دولت سال  آینده نیز مرکزبخش از این نعمت برخوردار خواهد شد.
این مسئول گاز ، راه ، آب و .. را از جمله خدمات زیربنایی و زیرساختی برشمرد و افزود: گازرسانی به بلده عامل اصلی توسعه بخش است و حضور پررنگ تر جوانان ، شروع فعالیتهای اقتصادی و توسعه پایدار روستایی را در پی خواهد داشت .

جدیدترین مطالب