افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 21:03
خانه فرهنگی هنری «هم‌سایه» سریال جدید شبکه سه با موضوع مهاجران افغان پس از گاندو روی آنتن شبکه 3
«هم‌سایه» سریال جدید شبکه سه با موضوع مهاجران افغان پس از گاندو روی آنتن شبکه 3
مجموعه: 
فرهنگی هنری
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1400

مهدی آذرپندار مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه با اشاره به پخش یک سریال جدید به مهر گفت: از مدتی پیش و همزمان با وقوع حوادث اخیر در افغانستان، پخش سریال «هم سایه» که پیش از این «نیمروز تا تهران» نام داشت، باتوجه به قرابت موضوعی این سریال با مسائل مهاجرین افغان در ایران، در دستور کار شبکه سه قرار گرفت و با همت تیم سازنده، ان‌شاالله پس از پایان پخش فصل دوم «گاندو»، این سریال از نیمه شهریور روی آنتن خواهد رفت.

وی درباره جزئیات داستان این سریال اضافه کرد: «هم سایه» به تهیه‌کنندگی علی پورکیانی و کارگردانی محمدحسین غضنفری تلاشی برای ترسیم همزیستی دو ملت در تمام این سال‌ها در قالب ملودرامی عاشقانه است و سعی می‌کند از زندگی و دغدغه‌های مهاجرین افغان در ایران بگوید.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه عنوان کرد: در تلاشیم فاصله بین آثار نمایشی شبکه سه با موضوعات روز را کم کنیم که «گاندو» و «هم سایه» نمونه‌هایی از این رویکرد هستند.

«هم سایه» با فیلمنامه‌ای نوشته تهمینه بهرام علیان و ارسلان امیری در سی و پنج قسمت آماده پخش خواهد شد.

پیام دهکردی، شقایق فراهانی، مجید مظفری، فرید سجادی حسینی، مائده طهماسبی، آزاده سیفی، امیراحمد قزوینی، محیا دهقانی، شیدا خلیق، مهران رجبی، مریم کاظمی، جلال فاطمی و ناصر سجادی حسینی، از جمله بازیگران مجموعه تلویزیونی این سریال هستند.

جدیدترین مطالب