افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 22:19
خانه اخبار مازندران کافه رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند موفق به کسب تندیس 100 رستوران برتر کشور شد
کافه رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند موفق به کسب تندیس 100 رستوران برتر کشور شد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 20 آبان 1400

در یک دورهمی صمیمی، با حضور فرماندار شهرستان نور، رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی ،رئیس اداره صمت و اصحاب رسانه شهرستان نور از حسین ملک محمدی، مدیر کافه رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند که موفق به کسب تندیس 100 رستوران برتر کشور شد ، تجلیل گردید 

 

فرماندار شهرستان نور در این آئین اظهار کرد: فقط در شهر تهران به طور رسمی و ثبت شده 1200 رستوران وجود دارد و باعث افتخار است که کافه رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند در شهرستان نور توانست تندیس 100 رستوران برتر کشور را دریافت کند چرا که نشان از آن دارد که مدیریت و پرسنل مجموعه، ارائه خدمات با کیفیت برتر به مشتری را در اولویت کار خود قرار داده است.
علی شادمان گفت: رستورانها یکی از عوامل جذب توریست به یک  منطقه ، شهر یا استان هستند تا مسافران و توریستها با تجدید سفر به آن منطقه سبب رونق گردشگری نیز شوند.

 

دکوراسیون شیک، کیفیت غذایی ، مشتری مداری در اولویت کار ما قرار داشت

حسین ملک محمدی مدیر رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند گفت: مجموعه کافه رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند در سال 97 با زیربنای تجاری هزارمتر مربع در 3 طبقه احداث شد .
وی هدف خود را از راه اندازی این رستوران ،سرمایه گذاری در کشورش ایران و ایجاد اشتغال و کارآفرینی مطرح کرد.
ملک محمدی اضافه کرد: 25 نفر به عنوان نیروی کار در این رستورن به طور مستقیم و غیرمستقیم در حال کار و امرارمعاش هستند.
مالک برند رزلند در ادامه افزود: جنگ امروز دنیا، جنگ اقتصادی ست و مقام معظم رهبری در سالهای اخیر به مسئله اقتصاد و اشتغال در نامگذاری شعار سال تاکید فراوان داشته است.
وی تصریح کرد: رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند دکوراسیون به روز و شیک ، کیفیت غذایی ، مشتری مداری را در دستور کار خود قرار داد و  بیش از 50 درصد مشتری های این رستوران را بومی های منطقه در بر می گیرد.
ملک محمدی در ادامه با اشاره به آیتم های 140 موردی همایش 100 رستوران برتر کشور گفت: مواردی همچون تجهیزات آشپزخانه، نوع تجهیزات و وسایل آشپزخانه، نحوه طبخ غذا، برندهایی که مواد اولیه مان را تهیه می کنیم و … را در قالب آیتم های همایش ارسال نمودیم که پس از ارزیابی ، به عنوان  100 رستوران برتر کشور انتخاب و در ائینی در سالن های همایش های سازمان صدا و سیما ، رستوران‌داران مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.
مدیر رستوران رزلند ابراز امیدواری کرد تا  بزودی رستوران ایرانی و روف گاردن این مجموعه در طبقات فوقانی دایر و سپس شعبات دیگر رستوران ایرانی ایتالیایی رزلند را در سراسر کشور راه اندازی کنیم.
یادآور می شود؛ امیرعلی ملک محمدی فرزند آقای ملک محمدی نیز به عنوان شف و باریستای حرفه ای در این کافه رستوران مشغول به فعالیت است .

 

 

 

جدیدترین مطالب