افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 10:48
خانه اخبار مازندران کشف و ضبط 3هزار و 800 پاکت سیگار خارجی قاچاق در شهرستان نور
کشف و ضبط 3هزار و 800 پاکت سیگار خارجی قاچاق در شهرستان نور
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1401

قاسمی از کشف و ضبط 3 هزار و 800 پاکت سیگار خارجی قاچاق در شهرستان نور خبر داد.

خبرنگار: سیده سعیده حسینی

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نور در مصاحبه با خبرنگار حرف راست ؛ از کشف و ضبط 3 هزار و 800 پاکت سیگار خارجی قاچاق به ارزش اولیه 9 میلیارد ریال خبر داد.
وی افزود: متهم این پرونده بازداشت شده و پرونده برای رسیدگی و صدور رای به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع داده شده است.
علی قاسمی تصریح کرد: طی بازجویی مشترک با اداره آگاهی و اداره صمت شهرستان یک واحد صنفی به دلیل تکرار گرانفروشی و یک واحد نانوایی نیز پلمب شدند.
این مسئول در ادامه از کشف و ضبط سه موتورسیکلت سنگین به ارزش ریالی اولیه 3 میلیارد و یکصد میلیون تومان خبر داد و گفت: قرار وثیقه صادر شده و این پرونده نیز در حال رسیدگی است.

دو گشت‌ سيار بازرسي تعزيرات حكومتی در تعطیلات نوروز بر بازار نظارت دارند

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نور در پایان یاداور شد: با توجه به تقارن بهار طبیعت با بهار معنوی رمضان و آغاز تعطیلات سال نو، دو شعبه گشت سیار اداره تعزیرات حکومتی شهرستان به صورت تمام وقت در سطح بازار به نظارت می پردازند.
قاسمی تاکید کرد: شهروندان و مسافران شریف می توانند هرگونه تخلفات صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب در کسب،عدم درج قیمت، عدم صدور و ارائه فاکتور را با سامانه پیامکی 135 سازمان تعزیرات حکومتی و یا شماره 124 اداره صمت مراتب را جهت رسیدگی توسط بازرسان اعلام نمایند.

جدیدترین مطالب