افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 7:20
خانه اخبار مازندران کلنگ‌ آغاز عملیات اجرایی پل سبزه‌رود شرقی رویان به زمین زده شد
کلنگ‌ آغاز عملیات اجرایی پل سبزه‌رود شرقی رویان به زمین زده شد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1402

عملیات اجرایی پل ارتباطی خیابان مسجدجامع به خیابان فرهنگ رویان با حضور مسئولان کلنگ زنی شد تا پس از 20 سال این مطالبه دیرینه مردم رنگ تحقق به خود گیرد.

خبرنگار: سیده سعیده حسینی

شهردار رویان در مصاحبه با خبرنگار حرف راست ؛ از کلنگ زنی و آغازعملیات اجرایی احداث پل سبزه رود جنب استخر نگین ، ارتباطی خیابان مسجدجامع و خیابانهای فرهنگ 1و2و3 و سبزه رود شرقی خبر داد .
وی اعتبار این پروژه را بالغ بر 200 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود : این اعتبار از منابع داخلی شهرداری تامین می گردد.
حسین زاده در ادامه تصریح کرد : پس از تخریب پل آبنمای فعلی که محصول تلاش همکاران ما در دهه های گذشته در شهرداری بوده و سالیان سال با همین وضع به شهروندان خدمات دهی نموده ، عملیات اجرایی پل به طول 26 متر و عرض 14 متر آغاز خواهد شد و طی مدت 10 ماه به انجام و بهره برداری خواهد رسید تا ان شاءالله پاسخگوی مطالبه بیست ساله مردم این شهر باشیم.
این مسئول از محدودیت هایی ترافیکی که در طول اجرای پروژه ایجاد خواهد شد از شهروندان رویانی عذرخواهی نمود و افزود : مردم برای رسیدن به خیابان اصلی از مسیر خیابان مسجدجامع و شهید کریمی استفاده کنند تا در تقاطع سبزه رود غربی با محور امام شاهد حادثه ای نباشیم .
شهردار رویان در پایان از اعضای شورای شهر رویان که بر اجرای این مطالبه به حق شهروندان تاکید داشتند قدردانی کرد و خواستار همراهی و صبوری شهروندان تا به بهره برداری رسیدن این پروژه شد .

فرماندار شهرستان نور با حضور در آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی پل ارتباطی خیابان مسجدجامع به خیابان فرهنگ با قدردانی از شهردار و اعضای شورای شهر رویان که در راستای انجام مسئولیت و تعهدات خود پیگیر مطالبات مردمی بوده و تاکنون پروژه های خوب، تاثیرگذار و متعددی را در نقاط مختلف شهر به اجرا رساندند گفت : این پل یکی از پروژه های مهم و این مطالبه مردمی یک مطالبه به حق است چرا که پس از هر بارندگی شاهد آبگرفتگی و انسداد مسیر بوده ایم و از سوی دیگر نیز پل فعلی از ایمنی لازم برخوردار نبود .
احمد توکلی اضافه کرد: رویان در مسیر توسعه و پیشرفت با سرعت بالایی در حال حرکت است و پروژه های تاثیرگذاری را در حوزه های عمرانی ، رفاهی و خدماتی اجرایی نموده و در آینده ای نزدیک تبدیل به یک شهر پیشرو و پیشرفته در تمامی زمینه ها خواهد بود.

جدیدترین مطالب