افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 9:59
خانه اخبار مازندران ۱۱۷ مرکز مثبت زندگی در مازندران افتتاح شد
۱۱۷ مرکز مثبت زندگی در مازندران افتتاح شد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1399

فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران ظهر دوشنبه پس از افتتاح مراکز مثبت زندگی با حضور مجازی رئیس جمهور با اشاره به اینکه در این مراکز به بیش از ۵۱ هزار خانوار تخت پوشش خدمات مختلف ارائه می‌شود، افزود: این مراکز با هدف ارائه خدمات سطح یک زندگی دایر شده است.

وی با اشاره به خدمات مختلف مراکز مثبت زندگی، درخواست فرزندخواندگی، بازدید منزل، ارجاع به مراکز سطح بالاتر، شناسایی داوطلبان وخیران را از جمله اهداف مراکز مثبت زندگی بیان کرد و گفت :۵۷۰ نفر از افراد تحصیل کرده در مراکز مثبت زندگی استان فعالیت می‌کنند.

گوهردهی، افزایش بهره وری و افزایش رضایتمندی مردم از خدمات سازمان، کاهش تصدی گری دولت و ارتقای کمی وکیفی خدمات را از دیگر اهداف راه اندازی مراکز مثبت زندگی بیان کرد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز با تاکید بر استفاده از شرکای اجتماعی نظیر سمن‌ها و خیران را برای ارائه خدمات اتفاقی مثبت در کار بهزیستی بیان کرد و گفت: باید از ظرفیت اجتماعی برای توسعه همه جانبه در تمامی بخش‌ها بهره گیری شود.

وی بهره گیری از خدمات الکترونیکی را برای توسعه خدمات واطلاعات سبب رضایتمندی مردم دانست و گفت: باید از ظرفیت شرکای اجتماعی برای برون سپاری خدمات بهره گیری شود./مهر

جدیدترین مطالب