افتتاح و رونمایی از ۸ طرح در شهرستان نور در سالروز تشکیل بسیج

همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ، 8 طرح در شهرستان نور اجرا و به افتتاح رسید.

0

به گزارش خبرنگار حرف راست ؛ فرمانده سپاه ناحیه نور با گرامیداشت هفته بسیج ، از افتتاح ۸ طرح در قالب طرح های محرومیت زدایی، افتتاح پایگاه ، المان شهدا و نهضت کمک مومنانه در سطح شهرستان نور در سالروز تشکیل بسیج خبر داد .
وی گفت : سه پروژه آبرسانی در منطقه بالادست بلده با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال نیز به انجام رسید که به علت برودت هوا و وضعیت نامساعد جوی ، افتتاح آن به زمان دیگری موکول شده است .
سرهنگ سید نعمت اسدی همچنین با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد : در مرحله هشتم نهضت کمک مومنانه به همت حوزه مقاومت امام سجاد بنفشه ده چمستان ، پایگاه محلات ، خادمیاران رضوی و موکب داران اربعین ، ۲۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۳ میلیون ریال نیز در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای سنگتاب آماده اهدا به نیازمندان شد که تا پایان اجرای طرح، اهدای سه هزار بسته معیشتی به نیازمندان هدف گذاری شده است.
این مسئول ادامه داد : ساختمان پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل شهر ایزدشهر به همت بسیج سازندگی، مهندسی و حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) سپاه ناحیه نور با ۱۲۱ متر بنا و هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیون تومان احداث و افتتاح گردید که شامل یک باب واحد تجاری نیز می باشد و ساخت پایگاه مقاومت خواهران در طبقه فوقانی در دستور کار قرار دارد .
گفتنی ست ، از مزار شهیدان والامقام اقبالی و خانپور در روستای گنجیاب سفلی ، شهیدان صنائی و مقصودی در روستای افراسیابکلا ، شهیدان صیقل  وجلالی در روستای کردآباد و شهیدان رمضانی و فتحی در روستای سالده علیا بخش چمستان به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نور و با مشارکت بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان نور ، پایگاه بسیج محل ،حوزه حضرت ابوالفضل ، دهیاری و شوراهای اسلامی روستاها و خیران نیک اندیش رونمایی شدآپلود عکس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید