چهارشنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۱ ساعت: 14:24
خانه اخبار مازندران افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از ۹۰ پروژه در شهرستان نور در هفته دولت
افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از ۹۰ پروژه در شهرستان نور در هفته دولت
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 25 آگوست 2022

فرماندار شهرستان نور در نشست خبری با اصحاب رسانه از افتتاح و کلنگ زنی بیش از 90 پروژه با اعتباری بالغ بر 235 میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان نور خبر داد.

فرماندار شهرستان نور در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت گفت: ۸۴ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۹۵ میلیارد تومان در شهرستان نور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: با بهره‌برداری از این پروژه ها زمینه اشتغال ۹۸۴ نفر فراهم می گردد.
احمد توکلی اضافه کرد: ۱۱ طرح نیز به ارزش ۴۰ میلیارد تومان در شهرستان کلنگ‌زنی می شود که زمینه‌ساز اشتغال ۲۵۰ نفر می شود.
این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: طرحهای متعددی در حوزه های مختلف اجرایی از جمله بنیادمسکن، برق،مخابرات،جهادکشاورزی،شهرداریها و دهیاریها،بهداشت و درمان،گردشگری،راهداری ،بهزیستی و منابع طبیعی در سطح روستاها و شهرهای مختلف شهرستان به بهره برداری می‌رسند.
فرماندار نور تصریح کرد: دولت سیزدهم که ” دولت مردم برای ایران قوی” نامگذاری شده؛ با مدیریت و هدایت دکتر رئیسی، فعالیتهای زیادی را به عنوان یک دولت و مدیر جهادی در کشور به  انجام رسانده که در بازه‌های مختلف زمانی ارائه می شود؛ از همین رو تمام مدیران اجرایی نیز باید به تاسی از رئیس جمهور با حضور در میدان و میان مردم پروژه های زیربنایی و عمرانی که زمینه ساز آرامش و رفاه مردم در کشور می شود را به انجام برسانند.
توکلی مهمترین پروژه های در دست اجرا و انجام شهرستان نور را ساماندهی سایت پسماند شهرستان، تکمیل محور نور-چمستان-آمل، تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی،پروژه های زیرساختی مخابرات در قالب ارتقا نسل در اینتزنت ، فیبر نوری کل شهرستان (سه بخش مرکزی،چمستان و بلده)
ایجاد مراکز جامع سلامت چمستان،لاویج و رویان در حوزه بهداشت و درمان و بهسازی محورهای مواصلاتی شهرستان در بخش راه و زیرساختهای ارتباطی،اجرای طرح هادی و پروژه های درون روستا توسط دهیاری ها ، دو پروژه مهم در حوزه برق شامل پست ۶۳/۲۰ چمستان و بلده و پایداری خطوط با اجرای کار کابل و پایداری شبکه برق و پروژه های آبخیزداری برای پیشگیری از سیلاب در نقاط سیل‌خیز توسط جهاد کشاورزی و منابع طبیعی ؛ برشمرد

جدیدترین مطالب