افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 23:39
خانه اخبار مازندران بخشدار چمستان پروژه‌های بخش چمستان در هفته دولت را تشریح کرد
بخشدار چمستان پروژه‌های بخش چمستان در هفته دولت را تشریح کرد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1402

بخشدار چمستان طی مصاحبه با خبرنگاران پروژه های بخش چمستان در هفته دولت را تشریح کرد

خبرنگار: سیده سعیده حسینی

بخشدار چمستان در حاشیه آئین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بخش چمستان در مصاحبه خبرنگاران اظهار کرد: بخش چمستان در  حوزه توسعه محیط روستایی، اجرای طرح هادی، تعریض و زیرسازی و اسفالت در روستاها، احداث جدول و کانیو و ابنیه روستایی   توفیقات خوبی داشته است.
وی افزود: در روستای شیرکلا پروژه اجرای یک کیلومتر طرح هادی با مشارکت دهیاری و بنیادمسکن به صورت پایلوت افتتاح و به  بهره برداری رسید
همچنین در حوزه منابع امور اب  شهرستان نور سه پروژه دیواره سازی و کف سازی رودخانه  وازرود در روستای واز سفلی،
احداث سردهنه زراعی  برای  آب زراعی روستاهای جوربند  و تعداد دیگری از روستاهای شرق چمستان افتتاح و سردهنه زراعی روستای تورانکلا نیز کلنگ زنی شد تا در ایام الله دهه فجر به  بهره برداری برسد.
قنبرعلی داداش پور در ادامه از  اقدامات خوبی که در حوزه امور برق برخش چمستان همجون احداث شبکه، تقویت ترانس، تقویت شبکه برق رسانی، رفع ضعف ولتاژ، نصب ترانس و تابلو و تبدیل سیم به کابل انجام شد اشاره کرد و افزود: یک پروژ] به صورت پایلوت در روستای جلیکان سفلی افتتاح و به  بهره برداری رسید.
این مسئول گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم ، بالغ بر 40 میلیارد تومان پروژه در حوزه مخابراتی صورت گرفت و در حال حاضر اغلب روستاها از فیبر نوری برخوردار هستند که در روستای مغانده فاز اول فیبر نوری در هفته دولت امسال به افتتاح رسید ؛ همچنین  پیگیر ضعف پوشش آنتن دهی تلفن همراه نیز تا حصول نتیجه هستیم.
بخشدار چمستان از افتتاح و بهره برداری از چاه روستای کردآباد با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان در مدت 6 ماه خبر داد و اضافه کرد: هدف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم آن است تا  با انجام اقداماتی در خور ، شیرینی و حلاوت خدمت را همه مردم حس کنند و در منطقه زندگی خود شاهد باشند.
داداش پور خاطرنشان کرد: طی دو سال اخیر در مدت فعالیت دولت سیزدهم 350 میلیارد تومان در حوزه های مختلف در بخش و شهر چمستان هزینه شد

جدیدترین مطالب