افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 16:38
خانه اخبار مازندران تاکید بخشدار چمستان بر توجه ویژه‌تر مدیران استان و شهرستان به این بخش پرظرفیت
تاکید بخشدار چمستان بر توجه ویژه‌تر مدیران استان و شهرستان به این بخش پرظرفیت
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1402

بخشدار چمستان با تاکید بر مشارکت بالای دهیاران و شوراهای روستاهای بخش چمستان در امور عمرانی؛ خواستار توجه و نگاه مسئولان استان و شهرستان ویژه تر به این بخش پرظرفیت شد

بخشدار چمستان در آئین افتتاح پروژه های بخش چمستان گفت:در دهه فجر امسال بیش از 170 میلیارد تومان در حوزه های مختلف در قالب پروژه های عمرانی و خدماتی در بخش چمستان افتتاح و کلنگ زنی شد
وی اضافه کرد: پروژه بی تی اس و آنتن تلفن همراه روستای شهرک امام بخش چمستان مربوط به شرکت همراه اول با هدف پوشش و تقویت آنتن دهی این روستا و روستاهای همجوار با  اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان به  بهره برداری رسید و مشکل دیرینه این منطقه و حتی بخش به مرور در حال مرتفع شدن است.
قنبرعلی داداش پور تصریح کرد: در حوزه های اجرای طرح هادی ، احداث سردهنه زراعی و دیواره حائل کارهای موثری صورت گرفت و از آنجایی که با توجه به کد ارتفاعی در دامنه کوه هستیم رودخانه ها به نوعی رودخانه های وحشی محسوب می شوند و در پاییز امسال نیز شاهد طغیان رودخانه انگتارود پس از بارش شدید باران بودیم .
وی در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از همکاری و همسویی دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش چمستان در اجرای طرح هادی و مشارکت در بسیاری از زمینه های عمرانی گفت: در کمتر از 6 ماه از شهریورماه تاکنون دهیاران و شوراهای این بخش بالغ بر 30 میلیارد تومان هزینه کردند.
این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد:علیرغم همه مشکلاتی که وجود دارد ، دست از تلاش و پیگیری برای بهبود کیفیت آب منطقه بر نمی داریم و از مدیران استان و شهرستان مطالبه گری خواهیم کرد.
بخشدار چمستان با اشاره به اتفاقات ناخوشایندی که در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در بخش چمستان رخ داد گفت: قدردان صبوری مردم چمستان هستیم .
وی اضافه کرد: پس از تخریب پل روستای میرنا ، حدود 48 ساعت راه دسترسی روستا با اختلال مواجه  شد اما در کمترین زمان ممکن خدمات اولیه ارائه شد و تا امروز با دستان خالی و همت عالی مردم بخش چمستان، دو ونیم کیلومتر شن ریزی در روستای میرنا انجام شد و برای راه دسترسی ثانویه و احداث پلی که در بستر رودخانه احداث شد 500 میلیون تومان هزینه گردید.
داداش پور ، عدم همراهی و همسویی برخی مدیران و مسئولان در طی سالیان را عامل اصلی این آسیب برشمرد و اضافه کرد: استاندار مازندران از محل اعتبارات در اختیار وزیر و ماده 18 بحران، 10 میلیارد تومان تخصیص دادند و اکنون پیمانکار مشغول به کار است تا معضل این جاده برای همیشه رفع و ایمن گردد.
وی از استقرار عرشه و احداث پل میرنا  تا سه ماه آینده خبر داد  : این مهم با همت بسیج سازندگی و تزریق اعتبارات تسریع می گردد.
بخشدار چمستان خواستار توجه و نگاه مسئولان استان و شهرستان به  بخش چمستان شد و تاکید کرد: بخش چمستان در هر حوزه ای مشارکت بالایی دارد و می طلبد که نگاه مدیران نیز به این بخش ویژه تر باشد.

جدیدترین مطالب