خانه آرایش وزیبایی اخبار سرانه بالای جراحی بینی در ایران
سرانه بالای جراحی بینی در ایران
مجموعه: 
آرایش وزیبایی اخبار
تاریخ انتشار: 1 فوریه 2021

بابک معتقدی، در آستانه برگزاری چهارمین وبینار ماهانه بزرگان رینوپلاستی ایران، اظهار داشت: این وبینار ۱۶ بهمن ۹۹ از ساعت ۱۹ تا ۲۱ با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته برگزار می‌شود و شرکت کنندگان و اطلاعات خود را درباره جراحی های پلاستیک به اشتراک می گذارند و در جدیدترین دستاوردهای علمی در این حوزه مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد.

وی افزود: رینوپلاستی روش های مختلفی دارد و از جمله روش‌های نوین آن انجام جراحی های بینی بدون نیاز به بازسازی دریچه‌های تنفسی بینی است و در واقع در جراحی های معمولی معمولاً دریچه تنفسی باز و پس از انجام جراحی، مجدد این دریچه‌های تنفسی بازسازی می‌شود.

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ادامه داد: در انجام جراحی‌های بینی، با روشی که دریچه تنفسی بینی سالم بماند نتایج موثرتری در رفع انحراف و کجی بینی نیز خواهد داشت و عوارض جراحی بینی در این روش بسیار کمتر از روش‌های معمولی است.

معتقدی با اشاره به اینکه ایران یکی از کشورهایی است که آمار جراحی بینی  در آن سرانه بالایی نسبت به جمعیت دارد، گفت: افرادی که تمایل به انجام جراحی بینی دارند حتماً باید به پزشکان متخصص و مربوطه مراجعه کنند و مراقب تبلیغات فریبنده در فضای مجازی مانند اینستاگرام باشند.

وی تاکید کرد: سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، سایت سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت از جمله راهکارهایی است که افراد  می‌توانند نسبت به دستیابی پزشکان حاذق جهت انجام جراحی اطلاع کسب کنند./مهر

جدیدترین مطالب