یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ساعت: 9:52
خانه اخبار مازندران ظرفیت ثبت نام داوطلبان شورای ۲۲ روستای مازندران به حدنصاب نرسید
ظرفیت ثبت نام داوطلبان شورای ۲۲ روستای مازندران به حدنصاب نرسید
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 16 آوریل 2021

به نقل از هیئت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورا‌ی اسلامی شهر و روستاهای مازندران،مهدی سعادتی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مازندران با اشاره به اینکه دشمنان با تمام قدرت به دنبال سیاه نمایی کشور در آستانه انتخابات هستند اظهار داشتت: حضور و بصیرت مردم پای صندوق‌های رای، خواب دشمنان را آشفته می‌کند.

وی با بیان اینکه در کنار انتخابات شورا‌ها و رئیس جمهوری، انتخابات مجلس خبرگان در مازندران برگزار خواهد شد، افزود: انتخابات امسال از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بصیرت افزایی در انتخابات پیش رو مهم‌ترین پاسخ به توطئه‌های دشمنان است.

سعادتی با اشاره به اینکه ظرفیت ثبت نام داوطلبان در شهر‌ها به حدنصاب رسیده و در ۲۲ روستای استان به دلیل مختلف به حد نصاب نرسیده است، افزود: دو هزار و ۲۰۰ نفر در حوزه شهری و ۱۶ هزار و ۲۵۷ نفر در حوزه روستایی برای انتخابات نام نویسی کردند.

هادی ابراهیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز مازندران نیز با بیان اینکه نشست‌ها برای تدوین برنامه‌های مدون انتخاباتی در رسانه استانی از تیرماه سال  ۹۹ آغاز شده است، گفت: رسانه ملی و استانی با ساخت برنامه‌های مختلف انتخاباتی و با بکارگیری کارشناسان سیاسی در برنامه‌های مختلف انتخاباتی در خط مقدم جنگ رسانه‌ای در حال نقش آفرینی هستند.

وی با تاکید بر استفاده از تضارب نخبگانی برای توسعه استان، افزود: تقویت جریان انقلاب اسلامی مهم‌ترین برنامه رسانه ملی است.

جدیدترین مطالب