یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ساعت: 8:26
خانه اخبار مازندران لغو آیین های مذهبی از ۲ هفته قبل از رمضان کاری زیبنده نیست
لغو آیین های مذهبی از ۲ هفته قبل از رمضان کاری زیبنده نیست
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 9 آوریل 2021

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی شامگاه پنجشنبه در مراسم یادواره سرداران شهید نوبخت با اشاره به شرایط کرونایی اظهار داشت: خوشبختانه مسئولان ستاد ملی کرونا از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم‌های مذهبی رضایت دارند.

وی باانتقاد از برخی تصمیمات که منجر به تبدیل مناطق زرد و آبی به قرمز گفت: همچنین از اینکه دو هفته مانده به ماه رمضان، برپایی مراسم‌های مذهبی را لغو می‌کنند، انتقاد و اعتراض داریم زیرا این کار زیبنده نیست.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره سرداران شهید استان مازندران، صداقت را راه نجات بیان کرد و گفت: اگر دروغ را حذف کنیم، جامعه اصلاح و درست می‌شود.

آیت الله محمدی لائینی بااشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لغو تحریم‌ها از سوی آمریکا و راستی آزمایی اظهار داشت: همه مسئولان باید گوش به فرمان مقام معظم  رهبریباشند و تک صدایی داشته باشیم.

آیت الله محمدی لائینی با اظهار اینکه راستی و راستگویان را خداوند دوست دارد، ادامه داد: باید در مسیر شهدا حرکت کنیم زیرا این کار انتظار برای شهادت است.

وی با تاکید براینکه در سبک زندگی و معاملات، تربیت فرزندان باید به سیره شهیدان توجه کنیم، خواستار پاسداشت حفظ ارزش‌های والای شهیدان در جامعه شد./مهر

جدیدترین مطالب