خانه اخبار مازندران مسئولین برطرف نمودن موانع و پشتیبانی های لازم در تولید را به طور جدی‌تر در دستور کار قرار دهند
مسئولین برطرف نمودن موانع و پشتیبانی های لازم در تولید را به طور جدی‌تر در دستور کار قرار دهند
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 2 آوریل 2021

امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) حفظ جمعیت جوان را یکی از ابزارهای قدرت و قوت در جامعه برشمرد و افزود :سخنان رهبری مبنی بر روی کار آمدن دولت جوان و حزب اللهی ، مبیّن آن است که از ظرفیت جوانانی که دانش فضای مجازی و مدیریت بارگزاری برنامه های مناسب را دارند باید در این فضا استفاده کرد که همین امر زمینه مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و ابتذال را در عرصه فضای مجازی فراهم می نماید.

وی با اشاره به ناگذاری سال ۱۴۰۰ به نام ” تولید، رفع موانع و پشتیبانی ها از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: قوت در زمینه بهداشت و درمان و جهش تولید هم از ابزارهای قدرت محسوب می شود که مسئولین باید فضا را برای تولید ، برطرف نمودن موانع و پشتیبانی های لازم از تولیدکننده را به طور جدی تری در دستور کار قرار دهند.

حجت الاسلام احمدی امضای سند همکاری بین ایران و چین را تیر خلاص بر پیکر نیمه جان تحریم ها از ناحیه آمریکا برشمرد و تصریح کرد : هرچند هنوز این سند همکاری به توافق و اجرا نرسیده اما می تواند عامل شتاب ، پیشرفت و رونق اقتصادی در کشور باشد.
این مسئول خاطرنشان کرد : ان شاءالله با  روی کار آمدن دولت جدید ، شتاب در سیاست ، اقتصاد ، فرهنگ را از یک سو و عزت و اقتدار نظام اسلامی را از سوی دیگر در کشور شاهد باشیم.

وی با اشاره به  در پیش بودن ماه مبارک  رمضان ، از هیات ها ی مساجد و روحانیون خواستار غبارروبی وآاماده سازی فضا برای برای بهره گیری از برکات معنوی این ماه شد و اضافه کرد :با رعایت پروتکل های بهداشتی، درب مساجد باید به عنوان یک قرارگاه معنوی و اجتماعی باز باشد و ستاد کرونا شهرستان نور و هیات امنا طوری برنامه ریزی کنند که  در ماه مهمانی خدا ، برنامه های دینی و مذهبی، تلاوت قران و بیام مواعظ در مساجد اجرایی گردد.
امام جمعه نور همچنین خواستار در دستور کار قرار گرفتن تفسیر سوره یاسین به صورت منسجم و هماهنگ در ماه مبارک رمضان شد.

جدیدترین مطالب