افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 13:25
خانه اخبار مازندران پایان مهلت دریافت سهمیه نفت سفید ساکنان مناطق فاقد گاز طبیعی دائمی پس از ۱۶ خرداد
پایان مهلت دریافت سهمیه نفت سفید ساکنان مناطق فاقد گاز طبیعی دائمی پس از ۱۶ خرداد
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1402

رئیس شرکت نفت شهرستان نور گفت:مهلت دریافت سهمیه نفت سفید فصل بهار ساکنان مناطق فاقد گاز طبیعی دائمی پس از ۱۶ خرداد به پایان می رسد

سهمیه نفت سفید فصل بهار ساکنان دائمی ۱۰۰۰ لیتر است که تا ۱۶ خرداد فرصت دارند سهمیه خود را دریافت نمایند که پس از آن سهمیه تابستان اعلام خواهد شد.

رحیم محمدی رئیس شرکت نفت شهرستان نور با اعلام این خبر گفت: بخش مهمی از ساکنان دائمی و بومی بخش بلده سهمیه نفت خود را دریافت نکرده اند که این عدم دریافت و یا ذخیره سازی به علت شرایط خوب آب و هوایی در صورت تحقق چرخه مصرف ساکنان را به ویژه در فصل سرما دچار مشکل خواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه مشترکان نفت سفید لازم است که از فروشندگی های فعال عرضه سوخت در مناطق فاقد گاز طبیعی سهمیه نفت سفید بهار خود را دریافت نمایند، افزود: اهالی می بایست با افزایش ظرفیت مخزن ذخیره سازی، سهمیه نفت خود را دریافت نمایند چرا که اگر سهمیه بهار خود را از دست بدهند به احتمال زیاد با سهمیه تخصیصی پائیز و زمستان نمی توانند نیازهای خود را به طور کامل در فصل های سرما پوشش دهند.
این مسئول درباره سهمیه ساکنان غیر بومی نیز گفت: سهمیه این ساکنان منقضی نمی شود و می توانند تا آخر سال جاری از سهمیه خود که ۱۰۰۰ لیتر در سال است را در فصول مختلف استفاده نمایند.
وی در ادامه به شرایط دریافت سهمیه نفت سفید در سطح شهرستان نور اشاره کرد و توضیح داد: در شهرستان نور در حدود ۵۷ درصد از ساکنان دائمی در فصل بهار و در حدود ۴۰ درصد از ساکنان فصلی سهمیه نفت سفید خود را دریافت نموده اند.
این اعداد نشان می دهد بخشی دیگر از مشترکان سهمیه نفت سفید خود را دریافت ننموده اند ویا اینکه به دلیل عدم نیاز می بایست مشتریان وضعیت سکونت شان مورد بازخوانی مجدد قرار گیرد.

بر اساس این گزارش، از نگاه شرکت نفت ساکنان دائمی به خانوارهائی اطلاق می شود که در زمستان هم در منطقه سکونت دارند و خانوار فصلی به خانواری گفته می شود که چند روز در هفته حضور داشته و ایام سرد سال را در محل ییلاقی حضور ندارند و یا خوش نشین می باشند.

جدیدترین مطالب