افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 22:47
خانه اخبار مازندران کلنگ‌زنی پروژه چندمنظوره هیئت فوتبال شهر رویان در ایام الله دهه فجر
کلنگ‌زنی پروژه چندمنظوره هیئت فوتبال شهر رویان در ایام الله دهه فجر
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 18 بهمن 1399

حسن رنگرز در مصاحبه با خبرنگار حرف راست گفت: این اتفاق خوب توسط خیّر ورزشیار ، مهندس امید شایگان رقم خورد و در شرایطی که  محدودیت ها و الزاماتی به لحاظ اعتبارات عمرانی داریم ، ورود خیرین نیک اندیش برای ایجاد و احداث پروژه های ضروری و تکمیل پروژه های نیمه تمام ، کمک بزرگی به دولت خواهد بود.
وی افزود: این مجموعه  با مساحت 200 متر مربع در دو طبقه (طبقه زیرین شامل رختکن های میزبان و میهمان و داور ) و طبقه بالا نیز یک مجموعه اداری و مدیریتی ست که به صورت یک مجموعه ورزشی استاندارد احداث و به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر احیای این مجموعه اظهار کرد: تقویت زمین از جمله بالاآوردن ارتفاع زمین ، زه کشی ، شیب بندی، کاشت چمن خوب و کیفی و در گام بعدی نیز احداث سکوها از جمله اقداماتی است که باید در این مجموعه با توجه به فضا و دسترسی خوبی که دارد ، انجام شود .
این مسئول اضافه کرد: پاسخ به مطالبات جامعه ورزش شهرستان با تعامل و همکاری با  شهرداری و شورای اسلامی شهر رویان و اداره کل ورزش و جوانان  صورت خواهد گرفت و عملی خواهد شد .
رنگرز با تحسین اقدام شایسته و در خور توجه خانواده شایگان جهت اشتغالزایی که در منطقه ، نه تنها در رویان بلکه در غرب مازندران صورت می دهند ، گفت: آقای شایگان نه تنها در زمینه ورزشی بلکه در حوزه های مختلف آموزشی و درمانی نیز دوشادوش مسئولین شهرستان حرکت و پیگیر مطالبات در قالب بخش خصوصی هستند و وظیفه ماست که وجود اینگونه افراد را در منطقه مغتنم شمرده و  قدردان حضورشان باشیم و کمک کنیم تا کارها را بدون دغدغه و مانع پیش ببرند.

 

 

جدیدترین مطالب