افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 10:30
خانه اخبار مازندران کلنگ زنی و افتتاح 4 پروژه عمرانی در شهر رویان در ایام الله دهه فجر
کلنگ زنی و افتتاح 4 پروژه عمرانی در شهر رویان در ایام الله دهه فجر
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1402

در ایام الله دهه مبارک فجر ؛ با حضور فرماندار شهرستان نور، بخشدار مرکزی ، شهردار و اعضای شورای شهر رویان چندین پروژه عمرانی در شهر رویان افتتاح و کلنگ زنی شد.

خبرنگار و عکاس:سیده سعیده حسینی

شهردار رویان در حاشیه این آیین به خبرنگار حرف راست گفت: پروژه پیاده روسازی خیابان امام(ره) به مساحت 10 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری تامین اعتبار و اجرایی می گردد.
وی افزود: علاوه بر پیاده روسازی، اصلاح کانال هدایت آبهای سطحی ، جابجایی تیربرق های وسط مسیر، ساماندهی تابلوهای ترافیکی و جهت نمای مسیر ، اجرای پروژه فیبر نوری ، روشنایی و مبلمان شهری حد فاصل رودخانه گلندرود تا میدان الغدیر در دو ضلع شمالی و جنوبی انجام خواهد شد.
حسین زاده در ادامه از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت خیابان مسجدجامع سخن گفت و اضافه کرد: این عملیات با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری به طول 8 هزار متر مربع اجرایی می گردد.
این مسئول با اشاره به پروژه های افتتاحی شهرداری رویان در دهه فجر گفت: عملیات اجرایی پیاده رو سازی خیابان مسجدجامع و ارتباطی به خیابان امام (ره) و اجرای بستر فیبر نوری ، اصلاح روشنایی معابر و اصلاح شبکه برق اجرایی شد.
شهردار رویان افزود: پروژه پیاده رو سازی به مساحت 3 هزارمتر مربع و اجرای کانال فیبر نوری به طول 1700 متر مربع با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال اجرا و به  بهره برداری رسید.
وی همچنین گفت: پروژه احداث دیوار حائل رودخانه گلندرود ( حد فاصل آبشار 3 الی 7 ) به  طول 250 متر و اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری اجرایی شد و به بهره برداری رسید.

فرماندار نور : سرانه عملکردی مجموعه شهرداری عادلانه باشد

پولادی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با قدردانی از همت والای اعضای شورای شهر رویان و همدلی و اتحاد و نگاه راهبردی اعضا به توسعه شهر و همچنین شهردار به عنوان مجری سیاستگذاری های شورا گفت: اقدامات موثر ، نظم و هماهنگی و برنامه ریزی های مدون از کلنگ زنی تا اجرا و بهره برداری از پروژه های مختلف در سطح شهر رویان قابل تحسین است.
وی افزود: سیما و منظر شهری در رویان متفاوت است که بی شک نتیجه کار خوب و برنامه ریزی های دقیق است.
فرماندار نور در حوزه  توسعه عمرانی و  زیباسازی شهری بر عدالت  در تمامی نقاط شهرها تاکید و گفت: سرانه عملکردی مجموعه شهرداری عادلانه باشد چرا که شهرداری ها مرکز اصلی فرایندها و نگاه اجتماعی مردم هستند و مردم بر اساس آنچه در شهر می بینند و خدماتی که دریافت می کنند ، عملکرد نظام را  قضاوت می کنند به همین  سبب باید امروز در 45 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی عملکردمان طوری باشد تا الگوی مناسب برای شهرستان و حتی شهرهای دیگر نیز باشیم.

جدیدترین مطالب