افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت: 15:55
خانه اخبار مازندران نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان خدیجه کبری نور در چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی
نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان خدیجه کبری نور در چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی
مجموعه: 
اخبار مازندران
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1401

زنگ انقلاب به مناسبت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی با حضور فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان نور در دبیرستان متوسطه اول حضرت خدیجه کبری (س) رستمرود نور نواخته شد

به گزارش خبرنگار حرف راست ؛ سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نور در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب ، ضمن تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر گفت: علیرغم شیطنت ها و سنگ اندازی های دشمنان امروز در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می توانیم با افتخار اعلام کنیم که  ایران اسلامی مراتب اقتدار و افتخار را یکی پس از دیگری طی می کند.
وی افزود: ایران مقتدر توانسته رتبه 15 را در تولید علم و رتبه چهارم را در حوزه فناوری نانو کسب کند .

حسن ولی‌پور در ادامه تصریح کرد: دانش آموزان شهرستان نور در زمینه فناوری نانو صاحب افتخار هستند و توانسته طی دو سال اخیر رتبه های سوم و چهارم کشوری را در زمینه تولید علم فناوری نانو به خود اختصاص دهد.
این مسئول اضافه کرد: هشتمین آزمایشگاه فعال فناوری نانو در شهرستان نور راه اندازی شد که از افتخارات دانش آموزان و شهرستان نور است .

قابل ذکر است ؛ نواختن زنگ انقلاب توسط مسئولین شهرستان، اجرای سرود از سوی دانش آموزان و برپایی نمایشگاه و از دیگر برنامه های اجراشده در این مراسم بود.
همچنین گفتنی ست ویژه برنامه های دهه فجر آموزش و پرورش با محوریت دانش آموزی و با هدف تحقق جهاد تبیین مدنظر رهبر معظم انقلاب اجرا خواهد شد.

 

خبرنگار :  سیده سعیده حسینی

جدیدترین مطالب